Aksamitka

Aksamitka

Aksamitka tasiemka welurowa aksamitka na szyję do spódnicy do paska biżuterii w kolorach czarna biała pudrowy róż czerwona granatowa kremowa zielona butelkowa bordowy hurtownia aksamitek  warszawa wszystkie szerokości 4mm 7mm 9mm 16mm 23mm 36mm 50mm tylko u nas można kupić aksamitkę 5cm 50mm a także aksamitka na ramiączka elastyczna w wielu kolorach jakość najwyższa prosto z Francji

Podkategorie

 • Aksamitka 9mm

  Aksamitka o szerokości 9mm najpopularniejsza ze wszystkich używana do odzieży na szyję jako naszyjnik do biżuterii na bransoletki. W naszej ofercie mamy aksamitkę produkcji francuskiej, czeskiej i chińskiej. Aksamitka francuska mimo ceny cieszy się największą popularnością ze względu na jakość i bogatą paletę kolorów dostępną od ręki w naszej hurtowni, ale najtaniej można kupić w naszym sklepie internetowym online.

 • Aksamitka 16mm

  Francuskie najlepszej jakości tasiemki aksamitki w bogatej kolorystyce można kupić w sklepie internetowym w najniższej cenie lub sklepie hurtowni od ręki

 • Aksamitka 23mm

  Szersze tasiemki aksamitki w najlepszej jakości prosto z Francji w wielu kolorach. Ceny hurtowe i detaliczne przy sprzedaży na metry. Większość kolorów na zamówienie ściągamy z Francji. Mamy największy wybór aksamitek w Warszawie.

 • Aksamitka 36mm

  Aksamitki prosto z Francji w najlepszej jakości. Bogata kolorystyka tasiemek aksamitek w różnych szerokościach 9mm 16mm 23mm 36mm 50mm

 • Aksamitka 50mm

  Aksamitka w szerokości 50mm 5cm dostępna tylko w naszym sklepie internetowym najtaniej lub naszej hurtowni Al.Krakowska Warszawa. Tasiemka atksamitka często sprowadzamy na zamówienie, wtedy czas oczekiwania jest od 1tygodnia do 4 jeżeli nie ma na magazynie we Francji. Od ręki w sklepie stacjonarnym mamy podstawowe kolory : biały czarny czerwony bordowy granatowy różowy ecru.

 • Aksamitka 9mm elastyczna

  Aksamitka 9mm elastyczna prosto z Francji w super jakości zastosowanie głównie do bielizny staników biustonoszy a także do wyrobu biżuterii jako bransoletki lub na szyję idealnie się elastyczne aksamitki dopasowują do ciała, maja piękny satynowy połysk. Pełna paleta kolorów aksamitki elastycznej w szerokości 9mm no i topowe kolory: biały, brązowy, czarny, granatowy, różowy można kupić [częste pytanie gdzie kupić aksamitkę?] online w sklepie internetowym jak i naszej hurtowni sklep stacjonarny przy Alei Krakowskiej159 w Warszawie. Rodzaje aksamitki elastycznej 7mm, 9mm, 23mm jest również aksamitka elastyczna do lamowania. Aksamitka elastyczna w szerokości 9mm wystawiana jest również na Allegro. 

 • Aksamitka 16mm elastyczna

  Aksamitka 16mm elastyczna prosto z Francji w super jakości zastosowanie głównie do bielizny staników biustonoszy a także do wyrobu biżuterii jako bransoletki lub na szyję idealnie się elastyczne aksamitki dopasowują do ciała, maja piękny satynowy połysk. Pełna paleta kolorów aksamitki elastycznej w szerokości 9mm no i topowe kolory: biały, brązowy, czarny, granatowy, różowy można kupić [częste pytanie gdzie kupić aksamitkę?] online w sklepie internetowym jak i naszej hurtowni sklep stacjonarny przy Alei Krakowskiej159 w Warszawie. Rodzaje aksamitki elastycznej 7mm, 9mm, 23mm jest również aksamitka elastyczna do lamowania. Aksamitka elastyczna w szerokości 9mm wystawiana jest również na Allegro. Dzięki poliamidowi jest śliska i przyjemna w dotyku [ poliamid jest głównym składnikiem bielizny - jest śliski i nie podrażnia skóry jak w przypadku odzieży z poliestru. Nasza aksamitka jest to jedyna tasiemka na rynku w takiej wysokiej jakości.

 • Aksamitka 23mm elastyczna

  Aksamitka 23mm elastyczna prosto z Francji w super jakości zastosowanie głównie do bielizny staników biustonoszy a także do wyrobu biżuterii jako bransoletki lub na szyję idealnie się elastyczne aksamitki dopasowują do ciała, maja piękny satynowy połysk. Pełna paleta kolorów aksamitki elastycznej w szerokości 9mm no i topowe kolory: biały, brązowy, czarny, granatowy, różowy można kupić [częste pytanie gdzie kupić aksamitkę?] online w sklepie internetowym jak i naszej hurtowni sklep stacjonarny przy Alei Krakowskiej159 w Warszawie. Rodzaje aksamitki elastycznej 7mm, 9mm, 23mm jest również aksamitka elastyczna do lamowania. Aksamitka elastyczna w szerokości 9mm wystawiana jest również na Allegro. Dzięki poliamidowi jest śliska i przyjemna w dotyku [ poliamid jest głównym składnikiem bielizny - jest śliski i nie podrażnia skóry jak w przypadku odzieży z poliestru. Nasza aksamitka jest to jedyna tasiemka na rynku w takiej wysokiej jakości. Szeroka taśma aksamitki 23mm służy często jako ramiączka do bluzek dla pań o obfitym biuście, które nie chcą zrezygnować z koszulek na ramiączkach. często wymieniane są ramiączka w stanikach/biustonoszach na ramiączka aksamitki elastycznej.

 • Aksamitka 4mm dwustronna

  Aksamitka 4mm dwustronna prosto z Francji w super jakości zastosowanie głównie do  wyrobu biżuterii jako bransoletki lub na szyję na smycze paski i wszelkiego rękodzieła handmade  maja piękny satynowy połysk. Rodzaje aksamitki dwustronne to o szerokości 4mm 9mm i 16mm  produkowane w kolorach tylko  kolory: czarny, można kupić [częste pytanie gdzie kupić aksamitkę?] online w sklepie internetowym jak i naszej hurtowni sklep stacjonarny przy Alei Krakowskiej159 w Warszawie.  Aksamitka dwustronna w szerokości 4mm 9mm i 16mm wystawiana jest również na Allegro. Dzięki poliamidowi jest śliska i przyjemna w dotyku [ poliamid jest głównym składnikiem bielizny - jest śliski i nie podrażnia skóry jak w przypadku odzieży z poliestru. Nasza aksamitka jest to jedyna tasiemka na rynku w takiej wysokiej jakości.

 • Aksamitka 9mm dwustronna

  Aksamitka 9mm dwustronna prosto z Francji w super jakości zastosowanie głównie do  wyrobu biżuterii jako bransoletki lub na szyję na smycze paski i wszelkiego rękodzieła handmade  maja piękny satynowy połysk. Rodzaje aksamitki dwustronne to o szerokości 4mm 9mm i 16mm  produkowane w kolorach tylko  kolory: czarny, można kupić [częste pytanie gdzie kupić aksamitkę?] online w sklepie internetowym jak i naszej hurtowni sklep stacjonarny przy Alei Krakowskiej159 w Warszawie.  Aksamitka dwustronna w szerokości 4mm 9mm i 16mm wystawiana jest również na Allegro. Dzięki poliamidowi jest śliska i przyjemna w dotyku [ poliamid jest głównym składnikiem bielizny - jest śliski i nie podrażnia skóry jak w przypadku odzieży z poliestru. Nasza aksamitka jest to jedyna tasiemka na rynku w takiej wysokiej jakości.

 • Aksamitka 16mm dwustronna

  Aksamitka 16mm dwustronna prosto z Francji w super jakości zastosowanie głównie do  wyrobu biżuterii jako bransoletki lub na szyję na smycze paski i wszelkiego rękodzieła handmade  maja piękny satynowy połysk. Rodzaje aksamitki dwustronne to o szerokości 4mm 9mm i 16mm  produkowane w kolorach tylko  kolory: czarny, można kupić [częste pytanie gdzie kupić aksamitkę?] online w sklepie internetowym jak i naszej hurtowni sklep stacjonarny przy Alei Krakowskiej159 w Warszawie.  Aksamitka dwustronna w szerokości 4mm 9mm i 16mm wystawiana jest również na Allegro. Dzięki poliamidowi jest śliska i przyjemna w dotyku [ poliamid jest głównym składnikiem bielizny - jest śliski i nie podrażnia skóry jak w przypadku odzieży z poliestru. Nasza aksamitka jest to jedyna tasiemka na rynku w takiej wysokiej jakości.

 • Aksamitka ozdobna

  Aksamitka ozdobna tasiemka wstążeczka welurowa z ang velvet spolszczona nazwa welwet czy welwetowa taśma. Aksamitki ozdobne haftowane wyszywane koralami szklanymi typu rocailles słomka wielokolorowa ombre perforowana z koronką elastyczna i wiele innych rodzajów aksamitek ozdobnych dekoracyjnych krawieckich pochodzących z końcówek produkcji ze Szwajcarii stąd też taka różnorodność i wysoka jakość za umiarkowaną cenę.

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-24 z 127 pozycji

Aktywne filtry