NICI

Nici do różnych zastosowań Gold-Pol - Pasmanteria Warszawa

Nici dla każdego szwalni, hobbystów, dziewiarek i kreatywnie zakręconych. Nici do szycia krawieckie choć nie wszyscy jesteśmy krawcami a mamy różne rodzaje nici : nici profesjonalne do owerloka czy podszywarki, nici elastyczne, nici do jeansu, nici do skóry, nici do korali - "koralikowania":), nici lniane dla kreatywnych lub do wędliniarskie, nici do haftu maszynowego, nici rozpuszczalne, nici metalizowane, nici bawełniane, nici lniane maszynowe, nici bawełniane do haftowania ręcznego tak zwana mulina, nici rdzeniowe, nici poliestrowe do maszyny najtańsze.

Oprócz tylu rodzajów nici [nie wymieniła wszystkich] nici mają swoje grubości i tak. Jak rozróżniać nici po grubości chińskie od europejskich. W Europie przyjęło się że im wyższy numer np tex 120/2 jest to cienka nitka 80/2 to grubsza nitka, w przeciwieństwie do chińskich 50/2 to cienka nitka a 40/2 to już jest grubsza. Na przykład polska nitka poliestrowa do szycia maszynowego 120/2 jest odpowiednikiem chińskiej 50/2.

Nici i dodatki, akcesoria krawieckie jakie są poszukiwane prawdopodobnie są u nas dostępne w naszej pasmanterii hurtowni stacjonarnej w Warszawie Aleja Krakowska 159, ale lepsze ceny zapewniamy w naszym sklepie internetowym pasmanteria-warszawa.pl lepszych cena niż na Allegro, zapraszamy

Aktywne filtry