Ryps francuski

Ryps francuski

Ryps francuski mamy w wielu rodzajach. Podstawowy grubszy i matowy, cieńszy z dużym połyskiem, rypsy bawełniane tylko na zamówienie, rypsy bardzo grube z wiskozy na zamówienie, z nitką brokatową, ryps lampas czyli w środku taśmy rypsowej jest gładka tasiemka atlasowa a po brzegach ryps. Rypsy i inne tasiemnki, wstązki sprowadzane na idywidualne zamówienie:

Sposób realizacji zamówień.

Po opłaceniu zamówienia, sprawdzamy stany magazynowe we Francji, czy towar jest na magazynie, czy trzeba poczekać na wyprodukowanie.

Zamówienie wysyłamy do Francji powyżej 2000m lub konsolidujemy zamówienia od różnych klientów. Po złożeniu zamówienia u producenta we Francji otrzymujemy daty realizacji na każdy towar, jeśli na coś trzeba poczekać, informujemy klienta o proponowanej dacie zejścia z produkcji. Wtedy klient decyduje czy czeka czy rezygnuje z zamówienia i zwracamy pełną kwotę, po akceptacji przez klienta terminu realizacji zamówienia nie ma możliwości anulowania, ponieważ towar produkowany jest pod indywidualne zamówienie klienta.

Czas realizacji zamówień - warianty

1. ilość towaru powyżej 2000m, opłacenie zamówienia, towar jest na magazynie u producenta czas realizacji - około 2 tygodnie

2. ilość towaru powyżej 2000m, opłacenie zamówienia, towaru nie ma na magazynie u producenta, czekamy na datę realizacji, po otrzymaniu klient decyduje czy czeka czy anuluje zamówienie, po akceptacji przez klienta terminu realizacji zamówienia nie ma możliwości anulowania, ponieważ towar produkowany jest pod indywidualne zamówienie klienta. wysyłka : czas realizacji podany przez producenta plus około 2 tygodnie wysyłka

3. ilość towaru poniżej 2000m, opłacenie zamówienia, czekamy na zamówienia od innych klientów ,aż będzie w sumie 2000m [od 1 do 3 tygodni] , towar jest na magazynie u producenta, wysyłka około 2 tygodnie, sumując od 3 do 4 tygodni

4. ilość towaru poniżej 2000m, opłacenie zamówienia, klient nie chce czekać na konsolidacje z innymi klientami, towar jest na magazynie u producenta, około 2 tygodni plus koszt przesyłki - kurier z Francji 200zł brutto.

Średnio czas realizacji od 2 tygodni do 4* [w zależności czy jest na magazynie czy trzeba wyprodukować ilości zamówionych metrów, czas przesyłki z Francji od 7dni roboczych [okresy przedświąteczne powyżej 7 dni roboczych].

Uwaga! W okresie od 1 do 31 sierpnia i od około 15 grudnia do około 5 stycznia każdego roku fabryka jest  zamknięta. Nie są realizowane zamówienia. 

Aktywne filtry